Programy magazynowe


Programy magazynowo – handlowe wspomagają pracę osób odpowiedzialnych za stan magazynu oraz kontakty biznesowe z klientami. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Ewa

Ewa to program handlowo-magazynowy, który pomaga w kontroli stanu magazynu oraz zbiera informacje o klientach firmy. Poprzez program można również wystawiać faktury sprzedażowe. Program posiada kilka wersji, dzięki temu można wybrać taką, która najbardziej odpowiada strukturze firmy.

ELISOFT

Aplikacja bardzo prosta w obsłudze, służąca do obsługi handlowej i obsługi magazynu. Jej innowacyjną funkcjonalnością jest zdolność umieszczania na dokumentach firmy kodów QR. Kody te umożliwiają klientom płacenie za faktury przy użyciu smartphona. W dzisiejszych czasach płatności mobilne są coraz bardziej popularne, więc warto ułatwić klientom spłatę faktury.

Lomag

Lomag to program polecany dla małych i średnich firm. W programie możliwe jest tworzenie różnych dokumentów potrzebnych w firmie, które można od razu wydrukować lub eksportować do innych formatów. Aplikacja jest prosta w obsłudze i może służyć do obsługi kilku magazynów.

Zarządzanie magazynem w firmie stanowi bardzo ważny element. Jeśli będzie źle zarządzane, może wyniknąć sytuacja, gdy czegoś zabraknie lub będziemy mieć nadstan co spowoduje niepotrzebne zamrożenie pieniędzy.